Úvod
NAKUPUJTE U NÁS

Prodejna

ANIMO Centrum krmiv
Pomezní 282
Areál ZD - K Dálnici
Světice u Říčan

Na prodejně pouze platby HOTOVĚ!

tel. prodejna: 608 315 657

tel. info: 608 315 658

e-mail objednávky:
objednavky@centrumkrmiv.cz

Otevírací doba

PO 9- 16
ÚT zavřeno
ST 9 -18
ČT zavřeno
 15 -18
SO první sobota v měsíci
  9.00-12.00
Změny otevírací 2024

Pondělí 22.7. Otevřeno 10.15 - 16 h

sobota 3.8. zavřeno

 

NOVINKY

Již jsme na nové prodejně!

Poplatky za osobní odběr tedy zrušeny.

 

Objednávky nad 10.000Kč vám přivezeme ZDARMA
(Praha + Stř. ČECHY)

Ostatní od 299 Kč s námi

Odesílání přes kurýra od 149 Kč

 

Úvod » Reference

Reference

Primárně se řídíme heslem: SPOKOJENÝ KŮŇ, NÁŠ CÍL! A jsme rádi, že se nám to daří, což je vidět podle hodnocení zákazníky na Facebooku i podle dopisů, které nám píšete.

 

Pohopitelně za 11 let co existujeme a v množství zákazníků, které obsloužíme, nemůže vždy vše vyjít na jedničku, určitě si však nenechte nic pro sebe a obraťte se bez obav s nespokojeností na nás. Chceme aby jste byli u nás spokojení a vraceli se k nám s důvěrou.

Hodnoceni ANIMO centrum krmiv

 

Můžeme se pochlubit stovkami spokojených zákazníků, kterým jsme sestavili individuální krmné plány, poradili s krmením jejich koní a dodali kvalitní krmiva o kterých víme téměř vše.

 

Jsme i na Facebooku, kde nás naši zákazníci hodnotí 4,8 z možných pěti.

 

A některé ze slovních hodnocení z FB:

 

Kvůli Ochraně osobních údajů jsme z referencí odstranili k 25.5.2018 příjmení.

 

V roce 2015 jsme pomohli zachránit mladého valacha, staré zranění se vyhojilo bylinkami a speciálními doplňky od nás, nastavili jsme komplexní léčebný plán:

 

animo zmena kone

 

 

Přečtěte si, co o nás napsali další z nich:

 

30.8.2017 - p. Erb.

,,Dobrý den, před několika lety jste mi pomohla dát dokupy mou klisnu, která měla problémy s trávením, hubnutím apod. Od té doby krmíme přirozeně, dle doporučených pravidel a klisna krásně prospívá. "

 

22.8.2017 - Hana Čer.

,,Před měsícem jsem na vaše doporučení začala kobylu s pohybovými problémy - kopyta, krmit jinak, a i když ještě má minimální dávky léků (postupně snižuji a chci vysadit) tak je jí jednoznačně lépe. Je čilejší, aktivnější, veselejší, už jsem ji i vzala na lonž, kdy spěchá a dokonce vyhazuje! Moc děkuji!"

 

14.7.2017- P. Ell.

,,Perfektní, mnohokrát Vám děkuji. Moc si cením Vasi pomoci. Jídelníček na nabrani váhy zafungoval skvěle"

 

20.10.2016 - A. Kav.

,,Dobrý den,děkuji Vám za veškerou komunikaci a za perfektní dodání, zboží jsem již v pořádku převzala."
 


12.10.2016 -Jiří Šer.

,,Dobrý den. S dopravcem DPD jsem naprosto spokojen. Den před dodáním jsem dostal SMS, že příští den doručí a ještě upřesní hodinu. Pak SMS, že doručí mezi 10 až 12 hod. Pak telefon, že přijede do 10 minut. Zásilka byla pěkně zabalena a došla v pořádku."
 

11.5.2015 - Monika Lan.

,,Loni jste nám poradila ohledně krmení 16leté kočičky, kde začaly zlobit ledviny, a kočička tu s námi pořád je a řekla bych, že se ťuk ťuk moc pěkně drží. Žere, pije normálně, když má chuť, tak si i hraje jako malá :-). Za ní Vám moc děkujeme S pozdravem a přáním krásného dne, Monika Landovská"

 

5.5.2015 - Žaneta V., Svárov

,,Dnes mi byla zásilka doručena, děkuju za zboží, vypadá parádně :-) "

 

25.3.2015 - Kateřina Pav.

,,Dobrý den, chci Vám - poděkovat. Po pročtení Vašich stránek a poradny jsem koníkovi zkusila dát krmiva, která nabízíte a propagujete (snad i trošku dle doporučení, které uvádíte) a ono to FUNGUJE! Kůň přestal nervózně pochodovat po boxe, z vyjížděk se už nevrací téměř zplavený, byl včera pochválený kovářem za hezké kopyta (měl předtím vždy problémy s hnilobou) a i přibírá (kvasnice v "pididávce" dostával už od začátku ledna, len v malé dávce už od konce ledna). Je to styl výživy, který mi zní velice sympaticky i přes vcelku radikálně propagované jiné názory "ječmen, ječmen, kukuřice, oves" a další budu ráda objednávat u vás. "
 

23.3.2015 - Marie Z.

"Jinak se mně velice líbí Vaše stránky, články, komentáře atd., jste velmi sympatičtí mladí lidi, je vidět že máte rádi zvířata. Fandím Vám a ať se Vám stále daří!"

 

3.1.2015 - Markéta Trč.

,, Dobrý večer, v příloze Vám zasílám změnu mého koně Rivala, který díky Vaši krmné dávce přibral a krásně se mi zakulatil, čemuž jsem už přestávala po všech pokusech věřit. Ještě jednou moc díky za vše. :-)"

 

 

1.10.2014 - Pavla Hir.

,,Zároveň Vám chci sdělit, že jsem s krmivy maximálně spokojená. Našim kozám velice chutná a vypadají mnohem lépe. Děkuji. "

 

29.8.2014 - Kristýna Fia.

,,Dobrý den, v první řadě bych Vám chtěla sdělit svoji maximální spokojenost s Vašimi krmivy. Kvalita Vámi nabízených krmiv se nedá absolutně vůbec srovnávat s kvalitou krmiv z jiných zemědělských družstev, atd... Vašimi produkty krmím svého koníka, který je náchylný vůči kolikám, a jsem velmi ráda, že jsou krmiva ve Vámi nabízené kvalitě vůbec k dostání na českém trhu."

 

 

27.2.2014 - Anna Lísk.

Paní nás prosila o radu ohledně krmení 20 kobylky ČT. ,,Klisnu mám cca 2 měsíce, je pohublá, praskají jí kopyta, má chronický zánět spojivek a má velmi akutní COPD (velmi špatně dýchá i bez zátěže). " Již za necelych 20 dnů nám psala děkovný dopis.

 

,, Oči lečíme od soboty, tudíž 5 dní a je vidět markantní zlepšení. K dnešnímu dni 26.2. již nekašlala, jen po procházce si trošinku odkašle, a dýchání je viditelně méně namáhavé a klidnější. Dokonce na pastvině předváděla kousky jako mlaďoch :)
Jsme Vám velice vděčni za rady ohledně krmení a fytoterapie. Je úžasné, jak to funguje a že jsou ještě lidi jako vy, kteří rozumí tomu co dělají a prodávají :) "

 

3.10.2013 - Petra Gallu.
,,Už skoro 2 roky krmím dle Vašich rad a velice takové krmení všude "propaguji". Musím poděkovat za informace, které prezentujete na Vašich stránkách a za to, jak pomáháte a radíte lidem ohledně výživy nejen koní. Já osobně jsem přesvědčena, že obrovský podíl na úžasnosti mé kobyly má právě krmení, které jste mi doporučila. S úctou, Petra Gallusová"

 

 

14.9.2013 - Lucie Horní.

,,Je to už více než 2 roky, co jste nám sestavovala krmné dávky. Stále čtu Vaše články, je skvělé se vše dozvídat přes Facebook."

 

12.9.2013 -  Eliška Dvor.

,,Jinak jsem Vám chtěla moc poděkovat, začala jsem tento rok krmit podle článku podzimní krmení a hned je vidět změna :) Takže veliké DÍKY za vaší ochotu, články, rady a vše :-) "

 

9.9.2013 - Jitka Čálk.

       ,, Mám koníka z dostihů dva měsíce. Řídím se vašimi radami a pomalu pěkně nabíráme svalíky a máme krásnou lesklou srst."

 

26.8.2013- Olga Bur.

      ,,Mockrát Vám děkuji za odpověď a Váš čas. Děkuji Vám i za skvělé stránky, které jistě pomáhají spoustě koňáků a koníků."

 

4.7.2013 - Petr Svo.

     ,,Předně bych chtěl poděkovat za perfektní věci, které pro nás, koně i koňaře, děláte. Po přechodu na krmiva ANIMO se zlepšila kondička, povaha i vzhled mého koně. Považuji to za malý zázrak. Mockrát vám děkuji za radu a dělejte dál tak úžasné věci jako doposud!"

 

4.7.2013 - Alexandra Zrub.

        ,,Dobrý den, konečně jsem našla to, co jsem potřebovala. Jde o chválu, protože potřebuji nakoupit krmení mé kobyle na prázdniny a tady je k tomu informací až až."

 

20.6.2013 - Mony Nag., Slovensko

         ,,Dobrý deň. Tento týždeň som si u vás objednávala ostropestrec a už ho mám doma. Som veľmi príjemne prekvapená. Dakujem Vám veľmi pekne za promptné vybavenie mojej objednávky.
      Prajem krásny deň a dakujem,že máte takýto obchod pre nás milovníkov koní. Nech sa Vám moc darí! "

 

18.6.2013 - Ing. Kamila Koz.

           ,,Posílám Vám fotky Tarušky, které jste sestavila krmný plán :) na první fotce je kobyla již s 30 kily nabranými přes zimu, na druhé o dva měsíce později teď v červnu. Tímto Vám moc děkuji i druhý koník má už o 100 kilo víc a vypadá jako pěkný špekoun :)"

 

    

 

 

1.6.2013 - Jana Zel. a 40 letý poník Tonda

    ,,Jsem váš zákazník a věrný člověk ;D, protože je prostě bomba spolehnout se na vás v jakém stavu, složení jsou vaše komponenty do KD !!!! Nemusím se bát, že kupuji špatné věci a můžu vám 100% důvěřovat, většinou jsem musela kontaktovat min 3 shopy, abych si vybrala mnou požadovanou kvalitu, u VÁS je vše pod dozorem ;D !!!

 

 

9.4.2013 - Šárka Kub.

       ,,Jinak Vám chci poděkovat, od té doby, co k Vám jezdím pro krmení, tak se moji koníci i pejsci tetelí blahem"

 

26.3.2013 - Lucie Hor.

     ,,Mockrát děkuji za rady, je to paráda! Od té doby, co máme od Vás krmivo, kobylkám šlape metabolismus naprosto báječně. Jsou fit, hubená už není hubená, tlustá nebývá tak tlustá, horká energie je pryč, prostě bomba! Všem doporučuji a už spousta lidí z mých známých objednává od vás a jsou spokojení také.¨Těším se, až mi od Vás objednávka přijde a kobylky si udělají detox"

 

13.3.2013 - Dagmar Cho.

      ,,Musím Vám moc poděkovat za všechny rady ohledně krmení, koníkům moc chutná, namíchala sem směsku i morčátkům a potkynkám...ale co mě překvapilo jsou pesani, mám dvě fenky a ty jdou po pytlích jak divý:oD Tak jim taky trošku dávám a připadá mi to celkem srandovní, vrhaj se na to jak kdyby to byl kus masa:o))) Taky to všechno nádherně voní, no jsem nadšená."
 

 

25.2.2013 - Petra Vyb.
       ,,S vaším krmivem jsem naprosto spokojená :-)"

 

 

9.2.2013 - Míra

      "MILÁ KATEŘINO I JÁ SE PŘIPOJUJI S POCHVALOU ZA ČLÁNEK A ZA VŠECHNY CHOVATELE MOC DĚKUJI."

 

7.9. 2012 - Dáša

          ,,Dobrý den, hlídám slepice přátelům a zítra jim musím připravit stravu a i když mám instrukce jak a co...musela jsem se podívat na internet. Jsem úplný laik co vyrostl v paneláku :-) Děkuji za Váš článek, který mě moc zaujal...a snad někdy využiji i já Vaších rad:-)"

 

6.9.2012 - Ivo Stan.

          ,,Váš článek k chovu slepic je z roku 2007 a nikdo vaši snahu neocenil a tak činím já. Vracím se k chovu slepic asi po dvaceti pěti letech a ledacos jsem zapomněl. Tudíž mě výše uvedené správně nasměrovalo."

 

 

16.8. 2012 - Regina Rei., Pardubice

      ,,Ráda bych u Vás opět objednala krmení, nemůžu si ho vynachválit. Vše je opravdu čerstvé a krásně voní. Oba koně mi po něm prospívají a fakt je vidět jak si pochutnávají. "

 

      ,,Mimochodem jsem moc chtěla poděkovat za granulky, mám velmi vybíravou čubu a po tom, co jsem v pátek dovezla domů granulky, snědla každý den celou porci bez přidané konzervy nebo olejů nebo čehokoliv dalšího. Porce se mi zdá ve srovnání s ostatními menší, ale je to tím, že granulky jsou těžší a tak to vypadá, že jich je méně. Krásně voní a jsme z nich nadšené. Dle výpočtů bude asi pytel na měsíc, tak pokud budou vyhovovat, určitě si za měsíc dorazíme pro další."

 

2.4.2012- Věra Prej. a koník Čaky, Bzová
       ,,Dobrý den paní Bergrová, chtěla jsem Vám moc poděkovat za koníka Čakyho a sebe. V listopadu loňského roku jste nás navštívila v útulku v Bzové, kde je koník ustájen. Měl velký problém s okem a veterináři si již nevěděli rady a dokonce mi navrhovali i možné odstranění. Pak jsem Vás požádala o pomoc a velmi jste nám pomohla, nastavila jste nám jídelníček a koník se začal do dvou měsíců zlepšovat. Nechala jsem mu odebrat kontrolní odběr na játra a ledviny a vše je v pořádku, postupovala jsem podle instrukcí od Vás a očíčko je zabarvené dohněda, krásně se vyrýsovalo bělmo, myslím si, že na něj nevidí nebo jen částečně, ale je čisté, žádný hnis a kdo o tom neví ani nepozná, že byl marod.
        Je ve výběhu skoro celoročním s koníky a tam si je hodně jistý venku si zvyká rychle a když se na něj jde pěkně pomalu a má čas si vše prohlédnout, tak je v pohodě. Hlídám fáze Měsíce dle vaší rady a i očkování jsem uzpůsobila úplňku a výsledky jsou znát.
Vyprávěla jste mi o tom, že máme vydržet, vydrželi jsme a výsledky jsou úžasné. Odebírám od vás bylinky, pohanku, ostropestřec, kvasnice, lněné semínko....... a jiné, nejvíce mu chutná vaše obří mrkev :-)) , koník mi dělá velikou radost a začínáme zase spolu jezdit. Přeji Vám moc úspěchů a děkuji za vše co jste pro nás udělala"

 

2.4. 2012 - Andrea Vaň.

      ,,Chtěla jsem Vám poděkovat za pomoc a sestavení krmné dávky, kobylka se dala do kupy a vypadá mnohem lépe"

 

25.3.2012 - Daniela Kuch., Chříč

        ,,Je moc příjemné narazit na tak erudovaného a ochotného člověka jako jste Vy. Měli jsme štěstí, děkujeme."

 

25.3.2012 - Ladislava Boh., Dolní Bělá

      ,,Ráda bych Vám pochválila perfektně upravené stránky, co se týče přehlednosti, tak potřebných informací o produktech."
 

13.3.2012- Petra Gall. s 5-letou plňaskou, Opava

       ,,Jsem velice vděčná za Vaše stránky a za takovou spoustu informací o výživě koní."

 

14.3. 2012 - Lenka Schö. se svými pejsky

      ,,Zboží dovezli v pořádku. Ani jinak nemohli, protože bylo perfektně zabalené. :-)

      Pejskové si už šmákli a odkaz na Váš e -shop jsem zadala na facebooku pejskařům do skupiny BARFOVÁNÍ . Tak doufám že se pejskaři chytnou a něco si objednají. Jsem nejvděčnější za řepu, protože po syrové jsem vždycky vypadala jako po několikanásobné vraždě."
 

5.3. 2012 - Olga Bur.

        ,,Moc děkuji za Vaše skvělé stránky a rady, které dáváte majitelům koní, kteří chtějí krmit své koníky zdravě a vyváženě."

 

4.3. 2012 - Jolana Bez., Přeštice

      ,,Jste opravdu velice ochotní a moji koně Vaše produkty milují :-) Vaše rady ohledně léčení jsem si vzala k srdci a moc mi to pomohlo."

 

28.2.2012 - Petr Čtr., Lískov
     ,,Vážená paní Bergrová, předně bych Vám chtěl moc poděkovat za nemalou práci, kterou odvádíte v publikaci článků o výživě koní, kterými myslím boříte mnoho bludů a chybných postupů při krmení koní v naší republice. Kdyby koně mohli psát, tak byste měla asi pěkně plnou schránku děkovných dopisů."

 

29.1. 2012 - Katka Přib.

     ,,Chtěla bych moc poděkovat za radu s krmením. Koník už je k nepoznání, oparvdu nám to moc pomohlo."

 

28.1. 2012 - Dominika Dol.

Se dotazovala  v naší ANIMO poradně na svého 20 letého starého koníka a krmí našimy krmivy a naším systémem zdravé výživy ANIMO, za 5 měsíců nám přišel tento dopis:

         ,,Dobrý den, krmnou dávku jsme upravili asi 2 týdny po zaslání dotazu - ještě v létě, věřím ale, že uveřejněný článek bude v sestavení KD inspirovat majitele koní s podobnou "anamnézou".
          Granule Energys jsme ve směsi nahradili granulemi Equibo Herbal, do směsi jsme přidali jablečné výlisky a granulky z ostropestřence.
Kůň začal koncem srpna přijímat bez výhrad konečně i řepné pelety (nemelasované, samozřejmě nabobtnané), takže je krmíme poměrově ve větším množství.
        Podali jsme živou kvasinkovou kulturu Yea-Sacc, nyní podáváme pivovarské kvasnice (s přestávkami).
Na pastvu jsme umístili kromě lizu solného i liz "nadstandardní" minerální.
Nyní máme koně přibližně půl roku - jeho stav se velmi zlepšil, nejen vizuálně - výrazně se zlepšila kondice i krevní obraz - velmi se pročistil a hodnota hemoglobinu konečně vystoupala z "rudých" čísel.
           Krmiva z vašeho sortimentu podáváme i ostatním našim koním - ti se sice vždy těšili pevnému zdraví, tak krásnou srst ale ještě nikdy neměli.
Velmi oceňujeme zdravé zaměření vaší prodejny a komplexní sortiment."

 

11.1. 2012 - Lenka Mül.

      ,, Granule Marcus Müehle doporučuji všem pejskařům z vlastní zkušenosti :
Mám dvě dvouleté fenky střední rasy. Jedna má problém s kůží (vyskytla se na ní holá svědivá místečka - kvasinky), druhé se začal ztrácet pigment v okolí nosní houby a tlamy. Po přechodu na tyto granule (z kvalitních značkových s 0% obilnin, ale tepelně zpracovaných) společně se zařazením do jídelníčku s jabl. octem + Phytovet Dog Detoxitation cure), během 3 týdnů, fence s kvasinkami, začínají holá místa zarůstat !!
       Nebýt p. Ing. Bergrové, opět bych navštívila veterinu, kde by fence udělali seškrab a aplikovali 2x vakcínu proti výše zmíněným kvasinkám (což vhledem k její snížené imunitě jsem už nemohla dopustit- už jednou tuto vakcínu měla a problém se behěm 6 měs. vrátil zpět, takže se problém pouze potlačil, proto jsem vyhledala odbornou pomoc v přírodní léčbě).
         Druhé fence se pigment vrací do normálu a to i na vnější straně pysků! V což jsem už ani nedoufala - po zakoupení všelijakých řas a prostředků na pigment. Co se týče obliby granulí, ty jim moc chutnají, hezky se nasvalily. Když donesu nový pytel, hned ho očichávají a nejraději by ho rozkousaly, jen aby mohly dostat alespoň granulku. Vždy se hned derou k miskám, když slyší, že bude bašta ! :o) Nečekala jsem takovou oblibu, jelikož byly dřív dost vybíravé (měla jsem doma klidně 4 druhy granulí) a nebo se něčeho rychle přejedly, ale tyhle u nich zatím nemají konkurenci a asi tomu nebude do budoucna jinak! :o)....
      Děkuji ještě jednou mnohokrát za rady a následnou pomoc. Jste opravdu  človíček na svém místě!"

 

 

29.11. 2011 - Lucie Pav., Praha

      ,,Chtěla bych moc poděkovat při vytvoření krmné dávky pro moji kobylku. Onemocněla žaludečními vředy. Zlepšení bylo patrné během velice krátké doby. Dobré rady a vřelý přístup. 

         18.2.2012 - Arabka se z tech svych zdravotnich problemu dostala jen diky Vam. Bylo to poprve co jsem nelitovala ani halire za nejake sluzby :) jste uzasna chvalim Vas kudy chodim a doufam ze vas obchod bude jen prospivat dekuji "

 

29.8. 2011 - Martin Sai.  a jeho 2.letá kobylka fríse

        ,,Tak od 1.7. co jsem začal krmit produkty od fy. Animo tak kobylka krásně přibrala. Hodně se zklidnila a je to úplně jiný kůň. Chodím na ní pořád nevěřícně koukat jak opravdu krasně přibrala. Už tam není vydět tak velký rozdil v tom že mi strašně hodně roste a moc nepřibírala. Tímto bych chtěl poděkovat paní Bergrové za pomoc při výběru produktů a složení krmné dávky."

 

13.října 2008 - Jan S., Litoměřice

Březí klisna po zranění šlachy, veliké problémy s kopyty. Na míru byla sestavená přesná KD, již po měsíci viditelná změna k lepšímu:

        ,, Před nějakým časem jste mi zpracovala KD. Mimochodem maximální spokojenost. Kopyta se zlepšila, proto již na doporučení veterináře a kopytáře konečně začínám jezdit. "

 

10.září 2008 - Alena S., Hulice 

Sestavení KD pro dva koníky (jeden starší hubený vysloužilec Mauglí , druhá mladá kobylka Tara): 

     ,,Máte opravdu skvělý internetový obchod a Vaše služby jsou profesionální - což se jen tak nevidí, takže mám potřebu Vám vyjádřit obdiv :-) ! "
 

16.července 2008 - Petra F.

Mladá kobylka s velmi vážným onemocněním měsíční slepoty, nutná speciální dieta, kterou jsme přesně sestavili:

      ,,Jsem moc ráda, že jsem narazila na někoho, kdo tomu opravdu rozumí. Také chci co nejdříve správně krmit, abych předešla dalším problémům. "

-

Foto reference

 
Nahoru