Rady
NAKUPUJTE U NÁS

Prodejna

ANIMO Centrum krmiv
Pomezní 282
Areál ZD - K Dálnici
Světice u Říčan

Na prodejně pouze platby HOTOVĚ!

tel. prodejna: 608 315 657

tel. info: 608 315 658

e-mail objednávky:
objednavky@centrumkrmiv.cz

Otevírací doba

PO 9- 16
ÚT zavřeno
ST 9 -18
ČT zavřeno
 15 -18
SO první sobota v měsíci
  9.00-12.00
Změny otevírací 2024

sobota 3.8. zavřeno

 

NOVINKY

Již jsme na nové prodejně!

Poplatky za osobní odběr tedy zrušeny.

 

Objednávky nad 10.000Kč vám přivezeme ZDARMA
(Praha + Stř. ČECHY)

Ostatní od 299 Kč s námi

Odesílání přes kurýra od 149 Kč

 

Rady » Přednášky

Přednášky ANIMO

V ANIMO centrum krmiv pořádáme tématické přednášky, které řeší pro Vás aktuální témata. Přihlaště se na některý termín, přijeďte do Centra krmiv, získejte mnoho nových informací, zaručených rad, praktických zkušeností a příjemný pocit z milého večera se stejně nadšenými lidmi pro zdravé a přirozené krmení.

 

Cena za přednášku (semináře) je 590 Kč na osobu a trvá 2 - 3 hodiny, je prostor na diskuzi, vemte si sebou například fotku, nebo kopii složení Vašeho krmiva. Chutný čajík v ceně :-) čas začátku, většinou v 15 hodin.

 

Prosím rezervujte svoji účast s předstihem, formulářem níže.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

Témata našich přednášek:

 

Krmte koně zdravě

Základní a úvodní přednáška, o tom jak koně krmit jinak, přirozeně, zdravě a dlouhodobě! Přednáška a praktický seminář, diskuze, namícháte si svojí směsku, ochutnáte, přivoníte, materiály a občerstvení v ceně. 

Dozvíte se vše o principech zdravé výživy, nebezpečných krmivech, kyselosti. Praktické rady jak a co s čím kombinovat a co se naopak spolu nesnáší. Jak dlouho žere kůň kilo sena nebo jak důležité je slinění krmiva. Vyvrátíme hlavní mýty a přineseme šokující pravdy.

 

Jak ZDRAVĚ nakrmit koně
Vhodné pro ty, co mají hubeného koníka a řeší, jak ho zdravě nakrmit, ve svalech, bez rizika. Ale i pro ty, co potřebují získat znalosti o nabírání hmotnosti. Obecně však i pojednává o jiném krmení během podzimu a příprava na zimu.

 

Jak přírodně řešit pohybové problémy

Přednáška je určena pro všechny, kteří hledaji šetrnou a účinnou alternativu k běžných chondroptotektivům. Rádi by pomohli artrotickýcm koníkům uvolnit a vyčistit klouby. Rady jak nutričně uvolnit a prohřát svaly po zátěži i pro masážích a fyzioterapii jednoduše přírodními doplňky.

 

Přírodně lepší kopyta

Přednáška o tom, jak zlepšit kvalitu kopyt. Jaká je příčina lámavých, drolivých a praskavých kopyt. Jak o ně pečovat zevnitř i z venku. Co funguje a co naopak tahá peníze majitelům z kapes.

 

Přírodně na dýchací problémy

Přednáška o tom, jaký management nastavit pi chronicky i infekčně postižených koní. Jaké bylinky, homeopatii, aromaterapii a krmiva využít.

 

Rezervace přednášky

Jméno a příjmení *:
Váš telefon *:
Váš e-mail *:
Název přednášky *:Úvod do zdravé výživy koní
Přírodně na dýchací problémy
Datum přednášky, kdy se koná : 
Dokažte, že jste člověk! Vyřešte tento příklad  - *
 

Semináře ANIMO

Semináře pořádáme ve stájích nebo s danými zvířaty. Trvá 4 hodiny a cena je 8 000 Kč + cestovné. Přednáška, praktická část a konkrétní případy vašich zvířat. Termíny dle domluvy.

 
Nahoru